logo

Burse de performanta pentru tinerii sportivi

Lista finala beneficiari 25 de burse Program Bursele de performanță Allianz – Țiriac 2019

24 Aprilie 2019

 

 
Incepand cu luna iulie 2019, Dumitru Rares Stefan, sportivul care practica judo la CSA Steaua din Bucuresti, va fi inclus in lista bursierilor din programul “Bursele de performanta Allianz-Tiriac Asigurari 2019-2020”, ca urmare a retragerii din activitatea sportiva a bursierului David Odovanca

Nr crt Nume bursier Sport practicat
1 BALOG KRISTA Schi alpin
2 BALAN ALEXANDRU STEFAN Haltere
3 BERBECE IOAN PATRICK Dans sportiv
4 CASANGIU ALEXANDRU Judo
5 CHIVU RAISA MARIA Gimnastica artistica
6 CIOCIRLAN MIRUNA IOANA Gimnastica ritmica
7 COZMA STEFAN Natatie
8 DUCA DARIA IOANA Ciclism
9 ENACHE SABINA IOANA Gimnastica ritmica
10 GHENEGHEZ EBRU Gimnastica aerobica
11 IONESCU IULIA ANDREEA Tenis de camp
12 IORDACHE ANDREEA DIANA Triatlon
13 MANUCU MIHAI ANDREI Judo
14 MARIN STEFAN Scrima floreta
15 MATEI VLADUT MIHAI Haltere
16 MIHAI RADU IUSTIN Gimnastica artistica
17 MITI BIKFALVI INGRID VERA Scrima floreta
18 MUNTEANU CATALINA Gimnastica artistica
19 DUMITRU RARES STEFAN Patinaj artistic
20 PETRIC ALEXANDRA MARIA Tenis de camp
21 PUIU ANA MARIA Lupte
22 ROIBU ALEXIA STEFANIA Dans sportiv
23 ROTARU FLORENTINA Lupte
24 STOICA ANDRA GABRIELA Badminton
25 VEISS MARIUS GABI Natatie

Lista veche:

Nr crt Nume bursier Sport practicat
1 BALOG KRISTA Schi alpin
2 BALAN ALEXANDRU STEFAN Haltere
3 BERBECE IOAN PATRICK Dans sportiv
4 CASANGIU ALEXANDRU Judo
5 CHIVU RAISA MARIA Gimnastica artistica
6 CIOCIRLAN MIRUNA IOANA Gimnastica ritmica
7 COZMA STEFAN Natatie
8 DUCA DARIA IOANA Ciclism
9 ENACHE SABINA IOANA Gimnastica ritmica
10 GHENEGHEZ EBRU Gimnastica aerobica
11 IONESCU IULIA ANDREEA Tenis de camp
12 IORDACHE ANDREEA DIANA Triatlon
13 MANUCU MIHAI ANDREI Judo
14 MARIN STEFAN Scrima floreta
15 MATEI VLADUT MIHAI Haltere
16 MIHAI RADU IUSTIN Gimnastica artistica
17 MITI BIKFALVI INGRID VERA Scrima floreta
18 MUNTEANU CATALINA Gimnastica artistica
19 ODOVANCA DAVID MIHAI Patinaj artistic
20 PETRIC ALEXANDRA MARIA Tenis de camp
21 PUIU ANA MARIA Lupte
22 ROIBU ALEXIA STEFANIA Dans sportiv
23 ROTARU FLORENTINA Lupte
24 STOICA ANDRA GABRIELA Badminton
25 VEISS MARIUS GABI Natatie

  • Share
Politica cookies | Politica de confidentialitate utilizare website | Termeni si conditii | Politica prelucrare date cu caracter personal

- dezvoltat de bitfactory.ro